Рослинна дієта, яка також називається рослинною, стверджує, що їжа повинна зосереджуватися на якості рослинної їжі, дозволяючи скористатися цим і зменшити споживання продуктів тваринного походження, не виключаючи їх повністю. з вашої дієти.
Ця дієта включає не лише фрукти та овочі, а й горіхи, насіння, олії, цільні зерна (бобові, такі як зерна, квасоля, сочевиця, горох тощо) та овочі, завжди віддаючи перевагу цільнозерновим версіям продуктів, таким як крупи або зерно, наприклад рис або хліб. Це не означає, що ви стаєте вегетаріанцем або веганом і ніколи не їсте продуктів тваринного походження. Натомість він вибирає пропорційно більше їжі з рослинних джерел.
Знати, як їсти, означає вміти вибирати
Сьогодні ми знаємо, що наше здоров'я багато в чому залежить від їжі.
Існують різні підходи, які найрізноманітніші спеціалісти в цій галузі вважають здоровими, будь то всеїдні, вегетаріанські чи веганські страви - все з необхідною обережністю, щоб не вистачало основних поживних речовин.
Практичні стратегії впровадження дієти з більшою кількістю овочів
- Збільште споживання овочів на обід і вечерю наповнюйте овочами половину тарілки. Вибираючи овочі, обов'язково використовуйте багато кольорів. Насолоджуйтеся овочами в якості закуски, наприклад, морквою, стеблами огірка, помідорами черрі з гумусом або гуакамоле. Регулярно додавайте в свій раціон суп, щоб збільшити кількість овочів. Їжте салати часто наповніть миску зеленню салату, наприклад листям салату, шпинатом, мангольдом, крес-салатом та іншими; потім додайте різні інші овочі разом зі свіжою зеленню, наприклад, квасолею, горохом або тофу;